Raz w roku jest taki dzień w którym króluje miłość, jest nim Dzień Świętego Walentego, który obchodzimy 14 lutego. Walentynki to dla nas szczególne święto do którego mamy wielki sentyment, bo przecież czy może być coś wspanialszego niż odwzajemniona miłość?

Zarówno dla osób które w sposób tradycyjny lubią obchodzić Walentynki i nie wyobrażają sobie tego dnia bez podarowania komuś upominku oraz dla tych którym w pełni wystarczy “usiąść na kanapie” mamy jedno wspólne rozwiązanie….. herbata. Bo jak mawiał  T’ien Yang “Herbatę  się pija, by zapomnieć o hałasie świata”.   Nic tak bardzo nie zbliża jak wspólnie spędzone chwile przy filiżance gorącej herbaty, a gdy jest ona zapakowana w unikalne, okazjonalne opakowanie Walentynkowe staje się rewelacyjnym upominkiem dla ukochanej/ego.

Specjalnie na święto Zakochanych przygotowaliśmy kilka pozycji herbacianych, które gorąco polecamy. Z herbat owocowych w ofercie posiadamy Ogród Miłości i Paris Paris, z herbat zielonych Miłosny Uśmiech zaś z czarnych Spacer Kochanków i Różany Earl Grey. Wszystkie propozycje pakujemy w kartoniki z etykietką miłosną do wyboru.

A gdyby tak na śniadanie zaserwować ukochanej/emu pyszną aromatyczną kawę? Czyż nie byłby to wspaniały początek dnia? Dla miłośników kawy oferujemy nasze klasyki, które uwielbiacie… Kawa Wieczór w Wenecji i Kawa Miłość w Paryżu. Pierwsza z nutą wiśni w czekoladzie druga orzeźwiająca o smaku pomarańczowych delicji… brzmi pysznie prawda?

Kochani życzymy Wam wszystkim dużo miłości. “Miłość jest najpotężniejszą siłą na świecie. Miłość potrafi wszystko”. Cassandra Clare