ZE WZGLĘDU NA ROTUJĄCY ASORTYMENT NIE PROWADZIMY STAŁEJ SPRZEDAŻY AKCESORIÓW W SKLEPIE ONLINE. JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY ZAKUPEM PONIŻSZYCH PRODUKTÓW ODWIEDŹ NASZ SKLEP STACJONARNY – CIECHANÓW UL. WARSZAWSKA 49

 

OFERUJEMY:

FILIŻANKI Z ŁYŻECZKĄ, ZAPARZACZEM I PRZYKRYWKĄ

Piękne porcelanowe filiżanki w których parzenie herbaty będzie czystą przyjemnością. Wystarczy, że susz swojej ulubionej herbaty wsypiesz do metalowego zaparzacza, zalejesz wodą o odpowiedniej temperaturze i przykryjesz przykrywką. Teraz wystarczy poczekać tylko od 3 do 5 minut (w zalezności jak mocną herbatę chcesz uzyskać). Po tym czasie przykrywkę odstawiasz i wykładasz na nią zaparzacz z herbatą. Pamiętaj, że tak odstawiony susz nadaje się do ponownego zaparzenia!

 

PORCELANOWE FILIŻANKI

Posiadamy bogatą ofertę filiżanek polskich producentów jak Lubiana czy Ćmielów oraz inne. Nasze filiżanki stanowią doskonałe uzupełnienie prezentów upominkowych oraz koszy prezentowych. Ze względu na wysoką rotację filiżanek prosimy o kierowanie zapytań o dostępność.

DZBANKI I KUBKI Z ZAPARZACZEM

Jeśli pijesz dużo herbaty na pewno przyda Ci się piękny kubek z zaparzaczem lub większy od niego dzbanek tak by swój ulubiony napar mieć ciągle pod ręką!

ZAPARZACZE

Jeśli masz swój ulubiony kubek lub filiżankę do picia herbaty, jednak nie posiadasz zaparzacza w którym mógłbyś przygotować ulubiony susz herbaciany przyjdź do nas! Zapewniamy doradztwo w wyborze szerokiej gamy zaparzaczy. Metalowe, silikonowe, plastikowe, filtry papierowe do kubka oraz większe do dzbanka, kuleczki, szczypce oraz inne, wszystkie w jednym miejscu. Wystarczy dopasować jakiś zaparzacz do swojego kubka i cieszyć się bo od tej pory żadne fusy nie staną Ci na przeszkodzie by móc rozkoszować się ulubionym naparem herbaty a także kawy!

AKCESORIA DO PICIA YERBA MATE

W naszym sklepie znajdziesz bogaty wybór yerba mate, dlatego nie może u nas zabraknąć także akcesoriów potrzebnych do jej picia. Posiadamy bombile, tykwy, matera, palo santo, czyściki oraz termometry.