HERBATY KWITNĄCE

Herbata kwitnąca to ręcznie zwijane na kształt kulki herbaciane liście oraz drobne, delikatne kwiaty. “Surowe”wyglądają bardzo niepozornie, lecz tuż po wrzuceniu do gorącej wody rozpoczyna się prawdziwy spektakl. Liście herbaty rozwijając się odkrywają przed nami kolejne oblicza. Początkowa kula rozwija swoje liście, z czasem nabiera wyjątkowych kształtów, aby na koniec w zadziwiający sposób zmienić się w dostojnie prezentujący się kwiat. Gdy rozwinie się w całej okazałości, pozostaje nam cieszyć się jego wyglądem, a potem wypić w ten sposób przygotowany napój.

Sposób parzenia:
Do dzbanka o pojemności ok. 0,75-1,00l należy nalać wodę o temperaturze 70- 80 st. C (Kwiat Serdeczności 95 st. C) i następnie delikatnie umieścić w niej kulę. Czas parzenia to 7-9 minut. Po tym czasie należy przelać napar do filiżanek. Kwiat można zalewać 2 do 3 razy, stosując coraz mniejszą ilość wody wydłużając stopniowo czas parzenia. Ponowne zalewanie jest możliwe zaraz po ostygnięciu.

ZESTAW 4 HERBAT KWITNĄCYCH
Mix czterech herbacianych kulek kwitnących do wyboru w ozdobnym złotym pudełeczku.
Cena: 29,90zł

KWIAT ŻYCZLIWOŚCI
Herbata zielona Silver Needle ręcznie zwijana wraz z kwiatem lilii oraz jaśminu. Rozwinięta kulka zachwyca dwuczęściowym czerwono-kremowym kwiatem piętrzącym się ku górze
Cena: 6,90 zł/szt

KWIAT SERDECZNOŚCI
Herbata czarna Black Needle, ręcznie zwijana. Rozwija się różowy kwiat lichi przytulony do rozwiniętych ciemnych liści. Herbata pochodzi z chińskiej prowincji Fujian.
Cena: 5,90 zł/szt

KWIAT RADOŚCI – CHWILOWO BRAK
Herbata zielona zwinięta wraz z kwiatem nagietka, lichi oraz jaśminu.
Cena: 6,90 zł/szt

KWIAT NADZIEI
Herbata zielona Silver Needle ręcznie zwijana wraz z kwiatem lilii, jaśminu oraz pełnika europejskiego. Rozwinięta kula zachwyca pomarańczowo-kremowymi kwiatami. Herbata pochodzi z chińskiej prowincji Fujian.Herbata zielona Silver Needle ręcznie zwijana wraz z kwiatem lilii, jaśminu oraz pełnika europejskiego. Rozwinięta kula zachwyca pomarańczowo-kremowymi kwiatami. Herbata pochodzi z chińskiej prowincji Fujian.
Cena: 6,90 zł/szt

KWIAT MIŁOŚCI (LICHI BALL)
Kwiat miłości to kompozycja zielonej herbaty pochodzącej z prowincji Fujian oraz kwiatu globe amaranth (jedna z odmian amarantusa, polska nazwa wiecznik kulisty) o listkach w odcieniu różu.
Cena: 5,90 zł/szt