KOSZT WYSYŁKI

Wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie wysyłamy do klienta będącego na terenie POLSKI.

Towar zakupiony w sklepie internetowym www.eherbaty.pl wysyłany jest firmą kurierską DHL lub DPD. Do wartości zamówienia doliczany jest koszt wysyłki.

Koszt wysyłki towaru firmą kurierską w przypadku przedpłaty wynosi 19zł
Koszt wysyłki towaru firmą kurierską w przypadku wybrania formy płatności “za pobraniem” wynosi 24zł

Zamówiony towar wysyłamy w ciągu 24h – 48h od momentu zamówienia (zwykle 24h). Czas dostarczenia paczki przez kuriera to 1-2 dni robocze (zwykle 1 dzień).

Towar można odebrać też osobiście w naszym salonie w Ciechanowie ul. Warszawska 49 zaznaczając opcję odbiór osobisty + przedpłata (zamówione towary opłacone uprzednio przez PayU można odebrać tego samego dnia, w przypadku przelewu tradycyjnego na konto, o terminie odbioru poinformujemy Klienta w wiadomości sms po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto).

PŁATNOŚCI

Zakupiony towar można opłacić na cztery sposoby:

1. Wybierając opcję płatności “przedpłata” – sposób tradycyjny na konto bankowe:

Wybierając opcję płatności “Przedpłata” i wyborze płatności metodą tradycyjną, kwotę za dokonane zakupy należy przelać w ciągu 3 dni roboczych na konto podane niżej. Wysyłka nastąpi dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy! Jeśli wpłata nie nastąpi w ciągu 3 dni od daty potwierdzenia złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane! Dokonując przedpłaty na konto w tytule przelewu należy podać imię i nazwisko oraz numer zamówienia.

MARLENE
ul. Warszawska 49
06-400 Ciechanów

ING Bank Śląski : 93 1050 1025 1000 0090 6974 5959

2. Wybierając opcję płatności “przedpłata” – dokonując przedpłaty za pomocą operatora płatności PayU

3. Wybierając opcję płatności “za pobraniem”, zapłatę za towar uiszcza się kurierowi przy odbiorze przesyłki z towarem.

4. W sklepie znajdującym się w Ciechanowie przy ul. Warszawska 49  podczas odbioru towaru w przypadku wybrania opcji odbiór osobisty.