Wielkimi krokami zbliża się upragniony przez uczniów koniec roku szkolnego oraz rozpoczęcie wakacji. Zakończenie szkoły to czas pożegnań oraz podziękowań nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie uczniów. Świetnym pomysłem na upominek będzie zaprojektowany przez markę Czas na Herbatę kartonik z herbatą lub kawą, który wyrazi naszą wdzięczność.

W naszym sklepie znajdziecie wiele pomysłów na prezent dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Na drobny upominek polecamy kartonik z herbatą lub kawą z napisem “Dziękujemy za pomoc w odkrywaniu świata” lub “Dla najlepszego nauczyciela na świecie”. Dzięki niemu nauczyciel będzie mógł usiąść wieczorem z kubkiem herbaty i powspominać te miłe i zabawne chwile z mijającego roku szkolnego.

W naszym sklepie oferujemy fachową pomoc w wyborze odpowiedniego upominku. Jedyne co musisz wiedzieć to ile potrzebujesz prezentów oraz w jakim budżecie. Cała resztę zrobimy za Ciebie. Z uwagi na dużo zamówień nie wykonujemy prezentów na poczekaniu dlatego zachęcamy do zamówienia z wyprzedzeniem przynajmniej jednego dnia 🙂

 

.